Tvůrci Dishonored oznámili novou akci. Deathloop nabídne nekonečný souboj dvou zabijáků

Konference Bethesdy na E3 2019 skýtala i nějaké to překvapení. Asi tím největším je oznámení akce Deathloop od vývojářského studia Arkane, které stojí za vynikající sérií Dishonored nebo Prey. Ani nově oznámenému titulu originalita rozhodně neschází. Jde o koncept, který se jen tak nevidí, navíc s příslibem elegantní, krvavé a do značné míry ujeté zábavy.

První trailer představuje oba “hrdiny” zabijáky a herní svět. Na ostrově Blackreed si nájemní vrazi Julianna “Jules” Blake a Colt “The Captain” užívají jeden vražedný duel za druhým. Jakmile jeden z nich zemře, probouzí se opět na začátku své smrtící smyčky (odtud název Deathloop). Kromě opravdu velmi brutální a nelítostné akce zaujme také grafické zpracování v designu 70. let.

Kolem a kolem toho o hře zatím bohužel mnoho nevíme a projekt je tak do značné míry obestřen tajemstvím. S vydáním tak nelze počítat dříve než příští rok.

Deathloop – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na