Tvůrci World of Tanks a Enemy Territory spolupracují. Na novém projektu?

Překvapivá spolupráce mezi Wargamingem a Splash Damage. Obě společnosti se dohodly, že budou společnými silami pracovat na “nových herních zážitcích” v rámci univerza Wargamingu. Konkrétní hra nebo projekt však tisková zpráva nezmínila.

Zůstává proto otevřené, co za kooperaci to vlastně bude. Velmi pravděpodobně pracuje vývojářské studio Splash Damage na multiplayerové střílečce postavené na misích ve stylu svého úspěšného titulu Enemy Territory. Ten by měl být součástí série “World of…”. Tím by si Bělorusové opatřili odpověď na střílečku Enlisted, kterou připravuje konkurence Gaijin. Možné je ale i to, že půjde o zcela jiný projekt.

Splash Damage je tvůrcem online her jako Enemy Territory, Brink, tahové tantické hry Rad Soldiers a Dirty Bomb. Kromě toho pracovali na multiplayerových komponentách Batman: Arkham origins a Gears of War 4.

Wargaming stojí za nesmírně úspěšnými válečným free2play hrami jako je World of Tanks, World of Warplanes a World of Warships.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na