U nové ukázky z Layers of Fear 2 tuhne krev v žilách

Vydavatelství Gun Media zveřejnilo nový trailer k připravovanému pokračování úspěšné horrorové adventury Layers of Fear. Jak už bývá u podobných atmosférických her zvykem, celá ukázka se nese v duchu minimalismu a je to jedině dobře, protože jejím zhlédnutím si žádným způsobem nevyspoilerujeme napínavé a děsivé momenty, kterých celý titul bude jistě plný.

Majoritní část nové ukázky tvoří jednoznačně hlas Tonyho Todda (toho si někteří lidé pamatují z filmu Candyman). Ten si svůj part odbyl již v předchozím traileru, kde si vzal na paškál rovnou postavu hlavního hrdiny a pozastavoval se nad tím, proč se chtěl stát zrovna hercem.

Tvůrci zůstávají ohledně hry velice tajemní a nová ukázka v tomto směru není výjimkou. Zatím můžeme říct pouze tolik, že děj Layers of Fear 2 se bude z velké části odehrávat v prostorách obřího parníku, kam se s hlavním hrdinou dostaneme při příležitosti natáčení nového filmu jednoho dosti podivínského režiséra. Zde na nás bude čekat pestrá škála klasických horrorových berliček v čele s prázdnými rakvemi, samovolně se otevírajícími dveřmi či obligátní zrůda, která se na nás v nestřežený moment vyřítí, když dorazíme na konec slepé chodby.

Stejně jako náplň hry zůstává zahaleno tajemstvím také plánované datum vydání, či informace o tom, na jakých platformách hra vlastně vyjde. Kvalitních horrorových her není nikdy dost, takže nezbývá než čekat.

Layers of Fear 2 – Trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na