Chybí vám Max Payne? Tak se podívejte na trailer vycházejícího The Hong Kong Massacre

Vzhledem k tomu, že nový Max Payne asi jen tak nevyjde a Miami Hotline 3 je v podstatě vyloučené, přichází nová hra jménem The Hong Kong Massacre právě vhod. Záběry z hraní totiž slibují pořádnou akční zábavu.

Tato střílečka hraná z top-down pohledu je plná martialistických a zpomalených přestřelek ve stylu filmů slavného Johna Woo. S pomocí akimbo pistolí, samopalů a brokovnic likvidujete kriminální podsvětí čínské metropole a spolu s ním také zařízení nejrůznějších barů, klubů a dalších míst. Příběh je klasicky o pomstě, ale něco nám říká, že vás brzy přestane zajímat, protože se začnete plně soustředit na brachiální akci.

The Hong Kong Massacre - screenshoty
« 1 z 12 »

Na The Hong Kong Massacre zaujme zejména míra poškození prostředí, stejně jako parádní částicové efekty. Hra běží na Unity enginu. Pokud se vám to celé zamlouvá, máme pro vás dobrou zprávu. The Hong Kong Massacre vychází už zítra, tedy 22. ledna, a to ve verzích pro PC a Playstation 4.

The Hong Kong Massacre – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 4.3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na