Ubisoft odložil akci Far Cry 5 a závody The Crew 2

Ubisoft se rozhodl odložit vydání některých ze svých chystaných titulů. Odklad se týká především očekávané akce Far Cry 5 a také závodní hry The Crew 2. Naštěstí není odložení příliš výrazné.

Far Cry 5 se posune přesně o jeden měsíc, a to z 27. února na 27. března 2018. V případě The Crew 2 už je to horší, protože původní termín 16. března 2018 byl zrušen bez konkrétní náhrady. Ubisoft pouze uvedl, že hru vydá v první polovině fiskálního roku 2018-2019, který začíná 1. dubnem 2018.

Kromě těchto dvou titulů došlo k odložení třetí hry, která však dosud nebyla oznámená. Tento projekt se posune z fiskálního roku 2018-2019 na fiskální rok 2019-2020. Všechna tato rozhodnutí povedou podle Ubisoftu k vyšší kvalitě vydávaných her. Jako příklad uvádí firma Assassin’s Creed: Origins (recenze), který oproti původnímu plánu dostal rok vývoje navíc a na hře se to velmi pozitivně podepsalo.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tonda Chytrý
Host
Tonda Chytrý

Zaplať pánbůh odložili Far Cry 5. reakce byly mírně řečeno nedobré. Vypadalo to jako DLC v lepší grafice se stejně stupidní a naprosto nerealistickou herní mechanikou, která mi už leze na nervy, a to jsem koupil všechny tituly! Far Cry byl samozřejmě o třídu nejlepší. Proč neudělají něco podobného a nevyprdnou se na sandbox, když jej neumějí udělat tak, aby bavil dlouhodobě a působil alespoň náznakem realisticky!