Ubisoft odložil akci Far Cry 5 a závody The Crew 2

Ubisoft se rozhodl odložit vydání některých ze svých chystaných titulů. Odklad se týká především očekávané akce Far Cry 5 a také závodní hry The Crew 2. Naštěstí není odložení příliš výrazné.

Far Cry 5 se posune přesně o jeden měsíc, a to z 27. února na 27. března 2018. V případě The Crew 2 už je to horší, protože původní termín 16. března 2018 byl zrušen bez konkrétní náhrady. Ubisoft pouze uvedl, že hru vydá v první polovině fiskálního roku 2018-2019, který začíná 1. dubnem 2018.

Kromě těchto dvou titulů došlo k odložení třetí hry, která však dosud nebyla oznámená. Tento projekt se posune z fiskálního roku 2018-2019 na fiskální rok 2019-2020. Všechna tato rozhodnutí povedou podle Ubisoftu k vyšší kvalitě vydávaných her. Jako příklad uvádí firma Assassin’s Creed: Origins (recenze), který oproti původnímu plánu dostal rok vývoje navíc a na hře se to velmi pozitivně podepsalo.

Související články

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

1 Komentář zapnuto "Ubisoft odložil akci Far Cry 5 a závody The Crew 2"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tonda Chytrý
Host

Zaplať pánbůh odložili Far Cry 5. reakce byly mírně řečeno nedobré. Vypadalo to jako DLC v lepší grafice se stejně stupidní a naprosto nerealistickou herní mechanikou, která mi už leze na nervy, a to jsem koupil všechny tituly! Far Cry byl samozřejmě o třídu nejlepší. Proč neudělají něco podobného a nevyprdnou se na sandbox, když jej neumějí udělat tak, aby bavil dlouhodobě a působil alespoň náznakem realisticky!

TOPlist