Útěk z vězení A Way Out si budete moct zahrát, i když si hru nekoupíte

Společnost Electronic Arts představila nový trailer ze své chystané hry A Way Out, která je postavená na premise útěku z vězení jedné povedené dvojice a tak trochu připomíná kdysi oblíbený seriál Prison Break.

EA také upozornila na příjemnou funkci hry, která příliš neodpovídá pověsti tohoto vydavatele, jenž se většinou snaží zpeněžit úplně všechno. V případě A Way Out chce být ale velkorysejší. Vzhledem k tomu, že je hra zaměřená na kooperaci mezi dvěma hlavními hrdiny, nejlépe si ji samozřejmě užijete s kamarádem. Toho přitom budete moct ke hraní přizvat, aniž by on sám vlastnil kopii hry. Stačí, když ji budete mít vy. Pak už mu jen pošlete pozvánku, která mu umožní absolvovat celý herní zážitek v kooperaci s vámi.

Zcela rozdílné postavy

Hru jsme vyvíjeli tak, abyste si ji nejlépe užili s kamarádem na gauči. Ale samozřejmě vím, že to není možné pro všechny, a tak si A Way Out budete moct zahrát také online a mít z toho skvělý zážitek,” uvedl scénárista hry Josef Fares.

Největší kouzlo A Way Out má spočívat právě ve spolupráci obou zcela rozdílných charakterů. Zatímco Leo je namyšlený a nejde daleko pro ráno, Vincent je tichý a ovládající se. Oba mají vlastní příběh, který budete postupně rozkrývat.

Electronic Arts také upřesnilo termín vydání A Way Out, který je nyní nastaven na 23. března 2018. To je příjemné překvapení, protože se čekalo, že hra vyjde později. Před pár dny se dokonce spekulovalo o tom, že byla přesunuta až na rok 2019.

A Way Out – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na