Námořní bitvy v Sea of Thieves mají termín vydání a nový trailer

Společnost Microsoft se vytasila s novým trailerem pro svůj očekávaný titul Sea of Thieves, do kterého vkládá velké naděje. Ten nabídne námořní souboje v online perzistentním světě, který je laděn do stylově komiksového grafického hávu.

Jak už je v poslední době zvykem, také Sea of Thieves klade značný důraz na kooperaci. Ve skupině hráčů se tak můžete chopit námořního plavidla, kdy jeden se bude starat o kormidlování, druhý o kanóny a třetí třeba navigaci. V otevřeném světě pak budete pochopitelně moct narazit na další lodě ovládané jinými lidskými posádkami. Následně už bude jen na vás, zda se s nimi pustíte do křížku nebo se vydáte společně plnit náročné úkoly nebo hledat poklady. Hra bude hratelná z pohledu první osoby.

Sea of Thieves vyjde exkluzivně pro Windows 10 a Xbox One, což jsou platformy Microsoftu, a stane se tak jednou z mála her této společnosti, které firma nabídne výhradně hráčům využívajícím její zařízení. Aby toho nebylo málo, bude titul podporovat takzvanou cross-play technologii, kdy se v jednom světě potkají hráči na PC i Xbox One.

Sea of Thieves vychází 20. března 2018.

Sea of Thieves – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na