Ubisoft představil vlastní battle royale akci. Jmenuje se Hyper Scape a bude zdarma

Foto: Ubisoft

Zájem o hry žánru Battle Royale navzdory očekáváním nepolevuje. Fortnite stále hrají desítky milionů hráčů na všech možných platformách, daří se i PUBG, Apex Legends nebo Call of Duty: Warzone. Vydavatelské společnosti Ubisoft vlastně nezbylo, než se do rozjetého vlaku pokusit také na poslední chvíli naskočit. Její pokus se jmenuje Hyper Scape a byl právě oznámen.

Hyper Scape bude free2play akcí hranou z pohledu první osoby. Je situována do stejnojmenného světa ve virtuální realitě, kde se daří sportu zvanému Crown Rush. V něm se 100 hráčů rozdělených do tříčlenných jednotek snaží urvat vítězství. Toho je možné dosáhnout na základě toho, že některý z členů zůstane na živu jako poslední nebo splněním korunního úkolu ve finální fázi zápasu. Korunu je pak nutné držet po 45 vteřin.

Hyper Scape se od jiných battle royale her liší zejména tím, že se odehrává na kompletně městské mapě. Město je zjevně ovlivněno Paříží a je také poseto odrazovými můstky, které zaručují rychlý vertikální pohyb.

Hra je také přímo napojena na platformu Twitch, kdy divádci budou mít určitý vliv na hru a zároveň budou odměňováni jen za to, že jednotlivé partie sledují. V rámci technického testu diváci například získají možnost hlasovat o in-game událostech, typicky o tom, zda všichni hráči dostanou neomezené náboje apod.

Na Hyper Scape nebudeme čekat příliš dlouho. Ubisoft chce hru vypustit do světa už toto léto. Stane se tak na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hyper Scape – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na