Unikly záběry z neoznámené námořní hry Atlas. Pracují na ní autoři povedeného Ark: Survival Evolved

Na krátký čas se na Youtube kanálu hry Ark: Survival Evolved objevil vskutku nečekaný materiál. Namísto dinosaurů se v tomto videu prohání pirátské lodě, které po sobě pálí kanóny o sto šest. Na konci je uvedeno také jméno celého projektu, tudíž také potvrzení, že nijak nesouvisí s Ark: Survival Evolved. Jde zjevně o zcela nový titul jménem Atlas.

Některý ze zaměstnanců studia Wildcard podle všeho nedopatřením zveřejnil video, které mělo zůstat zatím utajeno. Přestože z oficiálního kanálu po několika minutách opět zmizelo, internet už ho ukořistil navěky. Díky tomu se na něj můžete podívat i vy.

Atlas na první pohled připomíná Sea of Thieves, byť sází na trochu realističtější grafický styl. Ale také zde kormidlujete vlastní loď, bojujete proti kostlivcům a hledáte truhly s poklady. Ani Wildcard přitom svou hru nebere tak úplně vážně. K vidění jsou například záběry, kdy hráči jedou na medvědech.

Atlas zatím není oficiálně potvrzenou hrou, ale vycházíme z toho, že tvůrci titul chtěli oznámit na veletrhu Gamescom, který začne za dva týdny.

Atlas – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na