Už to vypadalo, že GTA 6 vyjde příští rok. Nakonec to ale byly jen plané naděje

Hráči GTA Online v posledních dnech informovali o tom, že ve hře narazili na zprávy o tom, že by Grand Theft Auto 6 mělo vyjít už v roce 2019. Mnozí se domnívali, že tyto zkazky do hry přidalo vývojářské studio Rockstar Games, aby takto netradičně GTA 6 oznámilo. Na podobné informace prý narazili také hráči příběhové kampaně GTA 5.

Nakonec se bohužel ukázalo, že Rockstar Games s tím nemá nic společného. Za zmatení hráčů jsou zodpovědní moddeři, kterým se nějakým způsobem podařilo dostat podobné zprávy do hry. Ty se přitom objevovaly pouze ve verzích hry pro Playstation 3 a Xbox 360. Ty umožňují modifikace hry.

Zpráva o případném GTA 6 v příštím roce nevypadala zase tak nepravděpodobně, protože GTA 5 už přeci jen vyšlo před řadou let a šestý díl by byl opravdu velkým strojem na peníze, když pětka se stala zřejmě komerčně nejúspěšnější hrou všech dob.

Jenže když si to spojíte s faktem, že Rockstar Games nyní všemi kapacitami dokončuje Red Dead Redemption 2, jež má vyjít letos, nejeví se vydání GTA 6 v příštím roce příliš reálně. Nejspíš si na něj ještě několik let počkáme.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
GTAISBEST
Host
GTAISBEST

GTA 6 vyjde tak za 5 let. Škoda no…