Chystané závody F1 2018 na pěkných obrázcích. Pokochejte se detaily moderních monopostů

Letošní sezóna Formule 1 je v plném proudu a blíží se také chvíle, kdy vývojářské studio Codemasters vydá svůj každoroční závodní titul vycházející z oficiální licence tohoto nejoblíbenějšího motorsportu a jedné z největších motoristických akcí světa.

F1 2018 slibuje změny především v tom směru, že zakomponuje veškeré novinky v pravidlech, se kterými se musí potýkat reálné závodní týmy a samotní piloti. Jde například o ochranný oblouk, který může poněkud vadit v zorném poli, ale autorům zkrátka nezbylo, než ho do hry přidat, protože pochopitelně chtějí poskytovat co nejautentičtější zážitek. Kromě toho Codemasters slibují změny v kariéře, která by měla být ještě zábavnější a více motivující. Zajímavě zní také rozšířená možnost zazávodit si v historických monopostech.

Níže se můžete podívat na první pořádnou sérii screenshotů, se kterou máme tu čest. F1 2018 vychází 24. srpna 2018 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

F1 2018 - screenshoty
« 1 z 14 »
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na