Úžasná třičtvrtěhodina záběrů z hraní Cyberpunk 2077. Po zhlédnutí se nebudete moct dočkat

Ačkoliv to nikdo nečekal, vývojářské studio CD Projekt RED nakonec přeci jen zveřejnilo dlouhé záběry z hraní chystaného hitu Cyberpunk 2077. Tuto demoverzi zatím mohli vidět pouze vybraní novináři za zavřenými dveřmi. Teď se na 48 minut hraní mohou podívat všichni zájemci – a že jich bude požehnaně.

Ukazuje se, že Cyberpunk 2077 nemá daleko k tomu, co si mnozí hráči na základě pečlivě dávkovaných úlomků informací představovali. Na videu je k vidění velmi propracovaný herní svět, který nabízí ve hrách dosud nevídanou různorodost. V ukázce se projdete po zalidněném městě, ale budete také svědky řady akčních pasáží, které vypadají velmi dobře a rozhodně v tomto RPG nebudou plnit roli nějaké stafáže. K vidění je také projížďka ve vozidle.

Cyberpunk 2077 zatím nemá stanoveno datum vydání, ovšem marketingová masáž kolem něj houstne. Stále pravděpodobnější je tak vydání v příštím roce.

Cyberpunk 2077 – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na