V Cyberpunku 2077 se projedeme i na motorce Keanu Reevese

Foto: CD Projekt

CD Projekt Red v nejnovějším videu ze série Night City Wire odhalil některé herní mechaniky související s vozidly, jejich fungováním a rozdělením. Malou perlou je také propojení Cyberpunku 2077 s firmou Arch Motorcycles. Což není úplně náhoda. Jedním z jejích zakladatelů a vlastníků je totiž Keanu Reeves, podle kterého je vytvořená postava Johnnyho Silverhanda. Samotný Silverhand bude ve hře jezdit starým Porsche

Na výběr bude spoustu odlišných vozidel, která budou rozdělená do pěti kategorií. Od obyčejných aut, luxusních limuzín, sportovních aut až po supersporty nebo těžká obrněná vozidla. Řídit bude možné jak z pohledu třetí osoby, tak i přímo z pohledu řidiče. Kvůli tomu jsou do nejmenšího detailu zpracované nejenom exteriéry, ale také interiéry vozidel. Samozřejmě bude možné i závodit. Právě závody se mohou snadno obrátit na boj o život, takže je dobré mít u sebe nějaké zbraně.

Chybět nebudou ani motocykly. Jedním z nich bude motorka inspirovaná strojem Arch Method 143 z dílny Arch Motorcycles. Za firmou sídlící v Los Angeles stojí herec Keanu Reeves a konstruktér Matt Hollinger. Součástí videa je mimo jiné i ukázka toho, jak se právě pro tento motocykl nahrával zvuk. Podle Reevese jde o skvělý nápad, že ve hře bude jedna z jejich motorek, byť bude oproti skutečnému modelu hodně odlišná.

I když nepůjde o simulátor řízení, každé vozidlo by mělo mít propracované a unikátní jízdní vlastnosti. Cyberpunk 2077 vychází už 19. listopadu na PC, PlayStation 4, Xbox One a díky zpětné kompatibilitě bude možné hrát i na PlayStationu 5 a Xboxu Series X. Podle nových informací by měl být v den vydání dostupný i prostřednictvím Google Stadia.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na