Bratrstvo oceli přichází do pustiny ve Fallout 76

Foto: Bethesda

Fanoušci jedné z nejznámějších a nejsilnějších frakcí v postapokalyptickém světě Fallout se dočkali. V multiplayerovém Fallout 76 se objeví technologičtí fanatici z Bratrstva oceli. Na jejich příchod láká nový trailer.

Update s názvem Steel Dawn vyjde ještě letos v prosinci a přinese s sebou řadu nových úkolů. Kromě toho by se během příštího roku měl objevit ještě další obsah zaměřený na Bratrstvo oceli, díky kterému se budeme moci ponořit hlouběji do jeho příběhu a působení v Západní Virginii. Bratrstvo přichází z Kalifornie a v jeho čele tentokrát stojí paladin Leila Rahmani.

V prosinci nepůjde pouze o úkoly pro oblíbenou skupinu, ale update přinese také nová NPC (nehratelné postavy), dosud neviděné lokace a spoustu nového vybavení. Jako jsou zbraně, brnění, úkryty a další. I když Bratrstvo oceli dosud nehrálo ve Falloutu 76 příliš výraznou roli, neznamená to, že by dříve ve hře vůbec nebylo. Tento rok v srpnu totiž mohli hráči pomoci Russellu Dorseymu s přestavbou a přípravou observatoře ATLAS na základnu bratrstva. Skupina sběračů technologií v energozbrojích byla doposud součástí každého titulu ze světa Fallout.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na