V pátém Battlefieldu navštívíme Severní Afriku, Řecko a Pacifik

Battlefield V můžete buď milovat, nebo nenávidět. Hra v době svého vydání nepřinesla nic, co by jí výrazně odlišilo od jejího předchůdce Battlefieldu I a navíc trpěla poměrně vysokým množstvím bugů a technických nedodělků. Její síla měla stejně jako v případě starších dílů série spočívat v multiplayeru, ale kadence vydávání nového obsahu, který je pro hry obdobného ražení zcela klíčový, byla na poměry naprosté novinky poměrně nízká a na vydání nové mapy si fanoušci museli počkat dlouhých šest měsíců.

Jak to tak vypadá, Battlefieldu V se nyní začíná blýskat na lepší časy. Ještě před začátkem konference E3 vyšel trailer, který představil část nového obsahu, jehož se v budoucnu ve hře dočkáme.

Hlavním tahákem jsou bezpochyby dvě nové velké mapy pro 64 hráčů, situované do Afriky a Řecka. Jak je ostatně u Battlefieldu zvykem, vypadají po vizuální stránce naprosto úchvatně. Tvůrci se dle vyjádření na konferenci EA Play chtějí nově zaměřit na mapování méně známých bojových konfliktů. Tyto dvě nové mapy a ještě dvojice menších, umístěných do Francie a Norska, budou součástí čtvrté kapitoly. Znalce série pak jistě potěší ještě přidání mapy Operace Metro, známé z Battlefieldu 3.

Čtvrtá kapitola dospěje do finále v listopadu, tedy rok po vydání Battlefieldu V. Volně na ní poté naváže pátá kapitola, v níž zcela opustíme válečné dění v Evropě a Africe a přesuneme se do Pacifiku.

Battlefield V – Kapitola 4 Trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3.5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na