Váháte s nákupem Mass Effect: Andromeda? Zkuste desetihodinové demo a využijte slevu

V březnu vydaný titul Mass Effect: Andromeda podle recenzí nepatří k tomu nejlepšímu, co studio Bioware kdy vypustilo do světa. Recenze byly dosti smíšené a obecně se má za to, že restart série tak docela nenaplnil vysoká očekávání. To ale může být subjektivní pocit – najdou se i hráči, kteří na Andromedu nedají dopustit. Pokud nechcete testovat, do jaké skupiny patříte, rovnou koupí celé hry, můžete tak učinit ve velkoryse nastavené demoverzi.

Ta vám umožní osahávat si titul rovných deset hodin. Vyzkoušet si přitom můžete jak singleplayerové příběhové tažení, tak hru více hráčů. Vzhledem k tomu, že jde v podstatě o kompletní hru, pouze s časovým zámkem, můžete si užívat bez jakýchkoliv omezení.

S tím je však spojeno i jedno negativum – stáhnout totiž musíte pořádný balík dat, který vám po instalaci na disku zabere 46 GB.

Za deset hodin už lze stihnout ledaccos, i když nepočítejte s tím, že byste Mass Effect: Andromeda za tuto dobu stihli proběhnout. To se vám podaří tak po čtyřiceti hodinách, ale v tomto sci-fi světě můžete s vedlejšími úkoly a prolézáním každého koutu strávit i mnohem déle. Pak jistě vezmete zavděk slevou od Electronic Arts – vedle vydání dema totiž došlo ke zlevnění hry na polovinu.

Trial verzi můžete stahovat na Originu (PC), Xbox Game Store (Xbox Live) a Playstation Store (PS4). Dostupná bude pouze do 1. listopadu 2017.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na