Vysoká cena add-onu XCOM 2: War of the Chosen štve fanoušky

Vydání přídavku k XCOM 2 jménem War of the Chosen, který má původní titul rozšířit o spoustu nového obsahu, je naplánován na 28. srpna. Fanoušci už nyní horečnatě diskutují nad cenou add-onu, která dosáhla na úctyhodných 40 EUR (cca 1050 Kč) a o deset euro tak překročila cenu datadisku k prvnímu XCOMu, který nesl název Enemy Within.

Kritika se snesla také na rozhodnutí vydavatele nezařadit War of the Chosen do takzvaného Reinforcment Packu, tedy season passu pro XCOM 2. To by ale nedávalo valný smysl, když tento balíček sám o sobě stojí pouhých 20 EUR a je tak jednou tak levnější než plánovaný aad-on. Některé fanoušky rozezlil také fakt, že na předobjednávky datadisku se nevztahuje žádná sleva.

Autoři ale za ty peníze slibují docela dost muziky. Hráči se tak mohou těšit na tři podfrakce, nové nepřátelé a v mnohém upravený gameplay. To vše by mělo podpořit již tak značný potenciál XCOMu 2 na dlouhé propařené noci. Novinky War of the Chosen budou stejně jako v případě Enemy Within zakomponovány do kampaně originální hry.

Příslovečné titulky udělala v minulých týdnech zpráva vývojářské společnosti Firaxis, která se prý rozmýšlela nad tím, že War of the Chosen nevydá jako DLC, nýbrž rovnou jako XCOM 3. Ano, také si myslíme, že to vymyslelo marketingové oddělení.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na