Valnir Rok – nové survival RPG

Německé vývojářské studio encurio z Kolína nad Rýnem oznámilo nové online survivalové dobrodružství s RPG prvky Valnir Rok. Odehrává se za zlatých časů Vikingů, kdy hráči musí na ostrově inspirovaném severskou mytologií bojovat o přežití. Tak trochu připomíná Conan Exiles.

Za tímto účelem dostanou hráči do vínku různé schopnosti a suroviny. Budete moct uzavírat přátelství a společně se vypravovat na lov nepřátel. Také klany bude možné ve Valnir Rok zakládat a bojovat proti klanům konkurenčním.

Velký ostrov s božstvy

Na začátku si hráči mohou vybrat z řady různých rolí. Podle autorů má ostrov, na kterém se bude Valnir Rok odehrávat, 64 kilometrů čtverečních, což je podobně jako v aktuálním žánrovém hitu Playerunknown’s Battlegrounds.

Každý z hráčů dostane možnost přihlásit se k jednomu ze tří bohů (Yggjur, Kerska a Tjosull) a získat tak výhody v kategoriích válka, zdraví nebo tvorba.

Zájemci se aktuálně mohou hlásit do uzavřeného betatestu, který má pro celkem 1000 hráčů začít už dnes.

Trailer Valnir Rok

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na