Vampire: The Masqurade – Bloodlines 2 stále není vyloučen. Značky se chopil nový vydavatel

Vampire: The Masqurade – Bloodlines bylo podle znalců jedním z nejlepších RPG své doby. Ale od jeho vydání v roce 2004 uplynulo spousta vody. Málokdo už doufal, že by se hra mohla někdy dočkat pokračování. Všechny naděje však zdaleka nepadly a nyní se naopak zvýšily.

Ke slovu se totiž přihlásil šéf společnosti Paradox Interactive, která v roce 2015 koupila studio zodpovědné z první díl. Fred Wester nyní oznámil, že zvažuje reaktivaci značek společnosti White Wolf, mezi které Vampire: The Masqurade patří.

Vytvoření nové herní značky kolem Vampire: The Masqurade patří k dlouhodobým cílům společnosti. Není však jasné, zda půjde přímo o pokračování Bloodlines nebo začátek zcela nové série, což je nyní prý pravděpodobnější.

Pokud se vám po upířím RPG stýská, budete mít zanedlouho šanci si takové vyzkoušet, a to od vývojářského studia Dontnod Entertainment, které 5. června vypustí na trh Vampyr.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na