Ve hře Maneater žerete lidi jako všemocný žralok

Foto: Maneatear

Maneater je akční RPG (ShARkPG) pro jednoho hráče v otevřeném světě, kde tím žralokem jste vy sami. Začínáte jako malý žraloček bělavý a máte za úkol přežít v drsném světě, zatímco se prožerete až na vrchol ekosystému. Kvůli tomu budete zkoumat velký a rozmanitý otevřený svět, ve kterém potkáte celou řadu nepřátel – lidí i zvířat. Najděte ty správné zdroje, které vám pomohou růst s rozvíjet se daleko za rámec toho, co zamýšlela příroda, díky čemuž si budete moct přizpůsobit žraloka svému hernímu stylu. A to se hodí, protože abyste se pomstili tomu krutému rybáři, který vás zmrzačil, budete se muset vyvinout v obřího žraloka, v legendárního vrcholového dravce. Žerte. Objevujte. Vyvíjejte se.

„Poté, co jsme hru Maneater na E3 2018 oznámili, nás překvapil neskutečně pozitivní zájem a podpora ze strany našich fanoušků,“ řekl John Gibson, ředitel a spolumajitel vývojářského studia Tripwire Interactive. „Máme nesmírnou radost, že dnes se budou hráči konečně moct zakousnout do úplně prvního akčního RPG v otevřeném světě, kde můžete hrát za žraloka.

Klíčové vlastnosti

  • Žerte: Lovte lidi, konzumujte živiny a najděte vzácnou žraločí kořist, díky které se vyvinete nad rámec toho, co zamýšlela příroda.
  • Prozkoumejte záliv: Objevte sedm velkých regionů včetně bažinatého pobřeží zálivu, rekreačních pláží, průmyslových přístavů, otevřeného moře a dalších. Užijte si živoucí svět s kompletním denním cyklem.
  • Staňte se legendou: Odemkněte si a používejte různé evoluce, které v průběhu kampaně vylepší a rozvinou vašeho žraloka.
  • Jedinečný příběh: Zahrajte si kompletní příběhovou kampaň, kterou vypráví Chris Parnell (Rick and Morty, Saturday Night Live, 30 Rock) a která je zasazená na pozadí televizní reality show.
  • Rozmanitý a strhující souboj: Bojujte s divokými zvířaty včetně dalších vrcholových dravců i proti různým typům lidských lovců od městských opilců až po pobřežní hlídku.

Hra Maneater pro PS4, Xone a PC, která u nás vychází v původním anglickém znění, je právě v prodeji. Verze pro Nintendo Switch vyjde později.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na