Veřejná beta The Division 2 začne v únoru. Podívejte se na příběhový trailer

Vydání Tom Clancy’s The Division 2 se pomalu ale jistě blíží. Datum vydání je aktuálně stanoveno na patnáctého března tohoto roku a pokud se nic významně nepokazí, nevidíme mnoho důvodů, proč by se jej lidem z Ubisoftu nemělo podařit dodržet.

První díl The Division vyšel již v roce 2016. Nejednalo se sice o vyloženě špatnou hru, ale zároveň ani o nikterak revoluční titul. Hra nakonec víceméně zapadla a i když má i dnes celou řadu věrných příznivců, zcela určitě nedosáhla takových úspěchů, jaké si od ní vydavatel sliboval. V Ubisoftu se každopádně, jak to tak aktuálně vypadá, poučili a v případě dvojky nehodlají nic ponechat náhodě.

O tom, jak moc to tvůrci s The Division 2 myslí vážně, si budeme moci všichni udělat alespoň hrubou představu již 7. února. Tento den se otevřou brány aktuální uzavřené betaverze všem hráčům a zájemci si tak budou moci hru v aktuální podobě vyzkoušet více jak měsíc před vydáním. Bude však potřeba spěchat – veřejná beta bude časově omezená a potrvá pouze do 10. února. Čeho všeho se v ní dočkáme, napovídá nový příběhový trailer, který si můžete pustit na konci tohoto článku.

Tip: Online akce The Division 2 zná své HW požadavky. Bude třeba upgrade?

Pokud chcete mít jistotu, že se do bety bez obtíží dostanete, doporučujeme vám si hru předobjednat. Jedině tak získáte jistotu, že se vždy bez obtíží přihlásíte. Účty bez aktivní předobjednávky budou do hry vpouštěny dle aktuální obsazenosti serverů, na což v případě betaverzí absolutně není spoleh.

The Division 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na