Days Gone se připomíná novým trailerem. Vyjde v dubnu s českými titulky

Na oficiální stránce akční adventury s prvky survival horroru Days Gone se dnes objevilo nové video, zaměřené převážně na detailnější představení prostředí, v němž se děj hry má odehrávat a vše nasvědčuje tomu, že jeho prozkoumávání rozhodně nebude nudnou záležitostí. Kromě ulic zkázou postiženého Oregonu se dočkáme také výprav do lesů, pouští či zasněžených hor.

Našimi hlavními nepřáteli v Days Gone sice budou převážně zombie (zde pojmenované stylově jako Freakeři), ale nebude se jednat o jediné nebezpečí, jež nás ve hře potká. Lesy jsou plné vlků, horské oblasti zase obývají pumy a medvědi. O zábavu by tedy neměla být nouze.

Dnešní premiérový trailer je pouze první částí připravované série videí, které budou postupně představovat klíčové aspekty hry. Tvůrci společně s jeho zveřejněním prozradily, jaké bonusy čekají na hráče, kteří si jejich hru předobjednají. Jedná se převážně o in-game předměty, které by vám měly usnadnit hraní v prvních hodinách. Kromě trojice vylepšení pro motorku, na níž v Days Gone ostatně strávíme mnoho času, stojí za zmínku dřívější zpřístupnění kuše Drifter Crossbow.

Závěrem pouze dodáme, že Days Gone vyjde pro Playstation 4 26. dubna a pozor – tuzemským hráčům nabídne lokalizaci v podobě českých titulků.

Days Gone – The Farewell Wilderness Trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na