Video odhaluje Worms Rumble. Legendární červíci vypadají ve formě

Foto: Team 17

Roztomilí, neposední, ale také smrtící – tak se červíci prezentovali i v předchozích dílech legendární série Worms. V novém traileru pokračování Worms Rumble, který má vyjít ještě letos, to vše platí dvojnásob. Sladká zvířátka zde po sobě stále hází granáty, používají bazooky, a to ve velmi ostrém tempu.

Rockový trailer ale naznačuje také určité změny v hratelnosti, která v případě Worms Rumble částečně vychází z oblíbeného battle royale principu. Díky tomu zapomeňte na tahový způsob hraní. Souboje budou poprvé v sérii probíhat v reálném čase.

Worms Rumble nabídne řadu barevných map, kde si budete moct zahrát v řadě různých módů, mezi které se počítají například 32 Players, Cross-Play, Deathmatch nebo Last Worm Standing. Na výběr budete mít z velkého množství více či méně šílených zbraní. Fanoušci Worms zde najdou jak novinky, tak své oblíbené favority. Aby na bojišti vypadali dobře, mohou červíci nosit nejrůznější outfity, které bude možné pořizovat za ingame měnu. Vaše postavička tak bude moct vypadat třeba jako jednorožeč, cowboy nebo námořník.

Další zvláštností Worms Rumble má být laboratoř, ve které bude možné vyzkoušet zbraně a vychytávky ze hry a zároveň o nich interaktivně rozhodovat. Jak přesně to bude probíhat, to se zřejmě dozvíme až po vydání hry.

Dobrou zprávou je, že Worms Rumble má stále na svědomí zkušené vývojářské studio Team 17, které se o sérii stará už od prvního dílu. To by mělo být zárukou kvality.

Worms Rumble vyjde ještě letos pro PC a Playstation 4, byť konkrétní termín zatím neznáme. Už 15. července by ale měl pro zájemce začít betatest hry.

Worms Rumble – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na