Video ze Strange Brigade v 6 minutách vysvětluje, jak tato kooperativní akce funguje

Egypt 30. let minulého století. Královna čarodějů Seteki se probouzí se svými monstry a začíná ohrožovat civilizaci. Tím se otevírá nový úkol pro skupinu zvanou Strange Brigade, jež dává jméno chystané kooperativní akci pro 4 hráče. Pokud chcete podrobnosti, podívejte se na nový trailer, který hru poměrně podrobně představuje a prozradí vám, jak bude fungovat.

Trailer prezentuje záběry z hraní příběhové kampaně, ale dostane se také na další módy, například Horde. Kromě toho se můžete těšit na ukázku řady nepřátel a pastí, s nimiž se ve Strange Brigade budete muset vypořádat. Samozřejmě jde také o čtyři hratelné charaktery, z nichž každý disponuje speciálními schopnosti. Na některé ze 16 schopností se můžete těšit i ve videu.

Strange Brigade vychází 28. srpna 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Hru má na svědomí zkušené vývojářské studio Rebellion, známé například sérií Sniper Elite.

Strange Brigade – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na