Rune ukazuje v traileru obří monstra. Hra bude k dispozici v rámci předběžného přístupu již v září

Vývojářské studio Human Head oznámilo překvapivou, ale velmi příjemnou zprávu. Jejich chystaný titul Rune (dříve Rune: Ragnarok) vyjde už v září v rámci předběžného přístupu na Steamu. Ještě předtím proběhne 18. srpna krátký uzavřený betatest. Můžete se podívat také na nový trailer, ve kterém se v krátkých záběrech prezentují obří monstra.

Rune je koncipován jako akce v otevřeném světě, která nabídne jak příběhovou složku, tak multiplayerová klání. Budete bojovat proti drakům, obrům a dokonce bohům. Ti ostatně v severské mytologii hrají významnou roli, jíž přebírá také samotná hra. Proto si budete moct vybrat spolupráci s jedním z bohů, který vám propůjčí unikátní speciální schopnosti.

Rune - screenshoty
« 1 z 7 »

V rámci předběžného přístupu by do Rune měly postupně přibývat další a další úkoly, stejně jako nový obsah. Skutečně kompletní hry se ale dočkáme až příští rok v létě. Tehdy také pravděpodobně vyjdou plánované verze pro Playstation 4 a Xbox One.

Rune – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na