Vychází akce Nioh 2. Recenze jsou pozitivní

Foto: Nioh 2

Vývojářské studio Team Ninja dokončilo a vypustilo do světa pokračování oblíbené japonské rubačky Nioh. První díl sklidil velký úspěch a očekávání dvojky tak nebyla zrovna malá, přestože se dopředu vědělo, že půjde vlastně o to samé.

Nioh 2 vás nechá bojovat v kulisách japonské éry Sengoku i ve smrtícím Dark Realmu. Všude narazíte na bizarní nelítostné démony, s nimiž se budete muset vypořádat. Nioh 2 je akčním RPG, a tak se můžete těšit na spoustu zbraní a schopností své nadpřirozené polovičky Yokai. Autoři také přislíbili vyladěný bojový systém.

Recenze Nioh 2 se nesou ponejvíce v pozitivním duchu. “Stejné prvky, které dělaly první díl tak zábavným, jsou obohaceny o lepší příběh, kvalitnější kustomizaci, llíbivější design úrovní a další prvky. Díky tomu je Nioh 2 sebevědomým pokračováním, které stojí nad prvním dílem a pevně etabluje sérii. Nioh už by neměl být porovnáván s jinými hrami, to jiné hry by měly být srovnávány s Nioh 2,” píše magazín RPG Site, který udělil hodnocení 90 %. V průměru serveru Metacritic se hra drží na 86 %.

Nioh 2 vychází exkluzivně na Playstation 4. Není však vyloučen ani pozdější port na PC.

Nioh 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na