Vychází akce Sniper Ghost Warrior Contracts. Recenze hovoří o nejlepším díle série

Ze série Sniper Ghost Warrior se v průběhu let stala úspěšná a hráči oblíbená značka. Vývojářské studio City Interactive však se třetím dílem bylo přeci jen trochu příliš ambiciózní, když hráčům nabídlo otevřený svět, který tak úplně nezvládlo zpracovat. Přestože se ale recenze nesly v negativním duchu, nakonec se Sniper Ghost Warrior 3 prodával poměrně dobře.

Další díl, kterým je dnes vycházející Sniper Ghost Warrior Contracts, však už sází na jistotu a opouští otevřený svět ve prospěch rozlehlých, ale uzavřených misí, v nichž opět naplno okusíte řemeslo odstřelovače.

Sniper Ghost Warrior Contracts se odehrává v atraktivním prostředí ruské Sibiře. Jednotlivé úkoly budete nabírat coby žoldák formou kontraktů. Ty bude možné přijímat opakovaně s cílem vylepšit své skóre, což zvýší míru znovuhratelnosti.

Nejlepší díl v sérii?

Přestože Sniper Ghost Warrior Contracts vychází poměrně v tichosti, jeho recenze nejsou špatné. Aktuálně má na serveru Metacritic průměrné hodnocení 71 %.

CI Games si vzali lekci z minulosti a na sérii Sniper Ghost Warrior naroubovali koncept Hitmana. Díky vylepšeným sniperským mechanismům a důrazu na znovuhratelné, rozlehlé úrovně je Contracts strhující a napínavý,” píše magazín Critical Hit, který hodnotí 75 %.

Přestože Sniper Ghost Warrior Contracts není perfektní, daří se mu plnit svůj úkol. Nabízí jednoduchou, ale efektní prezentaci kampaně, rozlehlé lokace a krásný vizuál, stejně jako pohlcující hratelnost, která láká k opětovnému hraní. Jde o dosud nejlepší titul v sérii Sniper Ghost Warrior,” uvádí v recenzi PC Invasion, který dává 70 %.

Sniper Ghost Warrior Contracts vychází 22. listopadu 2019 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Sniper Ghost Warrior Contracts – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 2.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na