Vychází ambiciózní námořní hra Sea of Thieves. Ohlasy hráčů jsou velmi negativní

Sea of Thieves bylo jedním z nejnadějnějších titulů prvního čtvrtletí tohoto roku. Ostatně, stojí za ním zkušené vývojářské studio Rare, které využívá finančního zázemí samotného Microsoftu. Ten hru uvádí exkluzivně pro své platformy Xbox One a Windows 10.

Jde o online námořní hru s perzistentním světem, ve které se můžete pohybovat jak na souši, tak na lodích, a to pokud možno ve skupině dalších hráčů, s nimiž můžete spolupracovat a rozdělovat si úkoly.

Hráči obecně chválí komiksové vizuální zpracování, to je ale asi tak všechno. Jinak kritizují celkovou plytkost hry a nezáživný pocit z přestřelek, ale také – a to je horší – z námořních bitev, které jsou hlavní náplní hry. Na serveru Metacritic dosahuje aktuální hráčské hodnocení hrozivého 4,4 bodu z 10 možných.

První odborné recenze začnou teprve vycházet, ale zdá se, že Sea of Thieves má zaděláno na problém. Uvidíme, zda se mu z toho podaří ještě vyhrabat.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jara
Host
Jara

Kvůli téhle hře jsem koupil xboxpass ale už teď vidím že ho neprodloužím.hra je strašná.bloudíte,nevíte co máte dělat,když chytnete spoluhráče lamy,tak si vlastně nezahrajete.chcete bojovat ale zjistíte že v podpalubí nejsou koule,u kormidla není mapa.musíte běhat dolů se dívat.ale co mě hodně deprimuje že hra je taková “tichá” postavy nemluví,hudba hraje jen někdy atd.s kamarády to může být lepší ale samotnýmu hru nedoporučuju.zklamání…

Lojzík
Host
Lojzík

Aspoň vím že se na to vykakat, už jen win10.