Vychází bláznivá akce Radical Heights. Hratelná je zdarma a sází na legendární osmdesátky

Velkého překvapení jsme se dočkali od vývojářského studia Boss Key Entertainment. To teprve před pár dny oznámilo, že už do budoucna příliš nepočítá s neúspěšnou akcí LawBreakers a při té příležitosti naznačilo, že dělá na něčem novém.

To “něco” už je ale v tak pokročilé fázi vývoje, že to dnes vstupuje do předběžného přístupu na Steamu. Jde o velmi zajímavou akci Radical Heights. Ještě zajímavější na celé věci je skutečnost, že hra spadá do aktuálně nesmírně oblíbeného, ale také velmi obsazeného žánru battle royale her. Půjde tedy o konkurenci takových gigantů jako je Fortnite nebo Playerunknown’s Battlegrounds.

Autoři v čele se slavným vývojářem Cliffem Bleszinskim jsou si náročnosti svého úkolu dobře vědomí, a tak od začátku počítají s tím, že Radical Heights bude zdarma hratelné, tedy free2play. Vydělávat hra bude na mikrotransakcích. Jde tedy o stejný model, který úspěšně používá Fortnite: Battle Royale. To každé měsíc vydělává miliardy.

Autoři se zjevně poučili z neúspěšného LawBreakers, které bylo vizuálně velmi uniformní a zaměnitelné. To se o Radical Heights v žádném případě říct nedá. Hra je umístěná v graficky bohatém retro světě osmdesátých let s řadou ikonických věcí jako jsou BMX kola, na kterých budete moct jezdit.

Důležitou součástí hry bude hotovost, kterou budou hráči neustále nosit u sebe a pořizovat si za ní užitečné předměty. Bude možné využívat bankomaty a samozřejmě o peníze také přijít.

Radical Heights – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kvetak
Host
Kvetak

Zajímavá hra? To teda nevím, graficky to vypadá jak nějaké GTA Vice City a to je na dnešní dobu bída. Hratelnost taky žádná sláva, akorát ten 80kovej outfit je trošku cool. Jinak se ta hra nemuže absolutně rovnat typu Fortnite