Vychází Devil May Cry 5. Recenze jsou zatím nadšené

Dnešním dnem vstupuje na trh plnohodnotné pokračování oblíbené série Devil May Cry. Společnost Capcom tak pokračuje v silném čtvrtletí, kdy v lednu vydala remake Resident Evil 2 a na březen si připravila další pecku.

Uplynuly roky od doby, kdy pekelní démoni poprvé vkročili na tento svět, ale nyní započala nová démonická invaze a poslední nadějí lidstva se stávají 3 osamělí lovci démonů, každý s radikálně odlišným herním stylem. Spojeni vírou a žízní po pomstě se budou muset tito lovci postavit svým démonům, pokud chtějí přežít.

Tip na článek:  Akční spektákl Devil May Cry 5 na nových obrázcích. Slibují spoustu efektů a temnoty

Klíčové prvky DmC 5

  • Legendární akční série se vrací – Série, v jejímž rámci se prodalo více než 16 miliónů her, se vrací v čele s původním režisérem jménem Hideaki Itsuno.
  • Souboj za dobro a zlo – Démonická invaze započala se semeny démonického stromu, který zakořenil ve městě Red Grave City. Pronikání pekelných sil upoutá pozornost mladého lovce démonů Nera – Dantova spojence.
  • Neutuchající akce – Hra nabídne celkem 3 hratelné postavy a každá z nich přináší radikálně odlišný herní styl.
  • Průlomová grafika – Hráči se mnou těšit na fotorealistický design postav, oslňující práci se světlem a efekty prostředí, a to vše díky RE enginu od společnosti Capcom.
  • Zastavte démonickou invazi – Bojujte s epickými bossy v adrenalinem naplněných soubojích napříč rozlehlým Red Grave City.
  • Lovec démonů – Nero, jeden z hlavních protagonistů série a nositel krve Sparda, míří do Red Grave City, aby společně se svým přítelem Nicem čelil prudkému útoku nelítostných démonů.
Tip na článek:  Akce Devil May Cry 5 zná své HW požadavky. A je to docela síla

Devil May Cry 5 se zatím v recenzích daří velmi dobře. “Je to stylové. Je to cool. Je to skvělá zábava, plynulá a odměňující. Dante je zpět a přivedl s sebou pár přátel. A navíc tak záživné souboje, jaké jsme už dlouho neviděli,” píše Telegraph, který sáhl rovnou po absolutním hodnocení. Jinak se však průměr recenzí drží od 86 % do 89 %, v závislosti na platformě. Hra vychází na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Devil May Cry 5 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na