Vychází GTA 5: Premium Online Edition. Nabízí spoustu online obsahu, brzy také na PC

Zájemci už si mohou GTA 5: Premium Online Edition, která klade důraz na multiplayerovou komponentu GTA Online, koupit ve verzi pro konzole Playstation 4 a Xbox One. Od příštího týdne bude v digitální verzi k dostání také na PC.

Obsahem edice je v podstatě vše, co pod značkou GTA 5 dosud vyšlo. Vedle původní hry jde také o veškerá rozšíření a updaty. Na příběhové DLC jsme dosud čekali marně, a tak je logické, že tato verze se vyplatí především těm, kdo se chtějí věnovat hraní GTA Online, protože pro něj zde najdete více než 30 obsahových balíčků včetně těch největších jako The Criminal Enterprise Starter Pack, Smuggler’s Run, Bikers, Gunrunning, The Doomsday Heist. S výjimkou prvního jmenovaného, který stojí standardně 44,90 euro, byla už všechna rozšíření v minulosti zdarma uvolněna.

Tím však nabídka GTA 5: Premium Online Edition zdaleka nekončí. Dostanete totiž také virtuální obsah v hodnotě 10 milionů GTA dolarů. Ten zahrnuje nemovitosti, auta, zbraně, kosmetické předměty a 1 milion dolarů v hotovosti.

Obecně lze říct, že se GTA 5: Premium Online Edition pro hráče, kteří do hry dosud nevstoupili a chtějí tak učinit se vším všudy, a to včetně toho, že jim bohatý virtuální majetek usnadní začátky.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na