Vychází Hitman 2. Sklízí slušná hodnocení, podívejte se na startovací trailer

Vývojářské studio IO Interactive si připsalo další zářez a vypustilo do světa pokračování novodobého Hitmana. Dnešním dnem vstupuje do prodeje Hitman 2, a to pod vydavatelskou taktovkou společnosti Warner Bros.

Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč exotickými lokacemi ve hře Hitman 2. Sluncem zalité ulice nebo temné a nebezpečné deštné lesy – před smrticím zabijákem s krycím jménem Agent 47 není úniku.

Převezměte roli obávaného Agenta 47 a ponořte se do nekompromisního a vzrušujícího špionážního příběhu Hitman 2. Vaším úkolem bude eliminovat nepolapitelný cíl s krycím označením Shadow Client a zničit jeho milice. Poté, co odhalíte skutečnou identitu svého cíle a dojdete pravdy ohledně daleké minulosti samotného Agenta 47, nebude už nic jako dřív…

Tip: HW požadavky Hitmana 2

Klíčové prvky hry Hitman 2

  • Prostředí jako zbraň: Využívejte okolní prostředí ke svému prospěchu a proveďte tak perfektní zabití za aplikace mnoha technik – plížení, sabotáž nebo tvrdá síla – a proměňte svou kreativitu ve smrtící zbraň.
  • Nemilosrdný svět nájemných vražd: HITMAN 2 nabídne zcela novou příběhovou kampaň, nové mise, nedostižné cíle (Elusive Targets) a volnější živoucí obsah, který hráčům umožní otestovat nové způsoby zabijácké kreativity.
  • Nové herní módy: Hra HITMAN 2 nabídne nové módy a způsoby, jak si hru užít společně s přáteli – jako je například kooperativní mód Sniper Assassin.

Hra Hitman 2 vychází dnes 13. 11. 2018 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Titul dosud sklízí pozitivní recenze. Průměrné hodnocení na serveru Metacritic činí 82 %.

Hitman 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na