Farming Simulator 19 v novém traileru. Nahlédněte do jeho garáže se spoustou vozidel a nástrojů

Farming Simulator 19 nabídne dosud největší a nejpůsobivější garáž plnou vozidel a nástrojů. V novém traileru se podívejte na více než 300 láskyplně reprodukovaných kusů zemědělského vybavení, traktorů, přívěsů a mnoho dalšího. Má se jednat o nejhlubší a nejkompletnější farmářský zážitek, který je na herním trhu k mání.

Tato značka hráčům vždy nabízela ten největší výběr vozidel a nástrojů a Farming Simulator 19 je ještě větší díky zcela novým partnerstvím, díky nimž se soupiska rozroste na více než 100 ikonických značek – každá z nich je pyšná na to, že ve hře uvidí své věrně reprodukované stroje. Všechny úzce spolupracují s Giants Software kvůli pečlivému zachycení všech detailů a věrné reprodukci interiéru a exteriéru všech vozidel, aby hra nabídla co možná nejhlubší farmářský zážitek.

Letošním velkým přírůstkem je John Deere a jejich série legendárních traktorů a vybavení. Ve hře jsou vyobrazena vozidla série 6M, 6R, 7R, 8R a 8RT společně s kombajny T560i a S790 s odpovídajícími nástroji pro širokou škálu farmářských aktivit. Přidávají se k ikonickým značkám jako Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a spoustě dalších.

V garáži jsou i nová vozidla, která podporují fantastické nové funkce ve Farming Simulator 19 – sklízeče bavlny Case IH Module Express 635, přívěsy na bavlnu, koňské přívěsy a mnoho dalšího. Ty se přidávají k vylepšenému vybavení, jako jsou plečky a rozmetače, které se starají o nové způsoby likvidace plevele.

Vezměte svá vozidla do přepracovaných režimů pro více hráčů, které umožňují interakci a spolupráci – či konkurenci – až 16 hráčů (6 na konzolích) v novém, obrovském americkém a evropském prostředí. Přepracování a celková revize grafického enginu přispívá k tomu, že tyto nové mapy a vaše vozidla vypadají krásněji než kdy dřív.

Farming Simulator 19 vychází 20. listopadu na PlayStation 4, Xbox One a PC. Verze pro PS4 a PC vyjdou s českými titulky, verze pro Xone v originálním anglickém znění.

Farming Simulator 19 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Spinek
Host
Spinek

By mne zajimalo zda budou fungovat najatí pracovnici jako v mobilni verzy