Vychází Journey to the Savage Planet. Recenze se nemohou shodnout na kvalitách hry

Část recenzí právě vycházejícího Journey to the Savage Planet láká titulky na první velký hit roku. Jak se ale ukazuje po podrobném prozkoumání všech recenzí na serveru Metacritic, situace není zase tak jednoznačná, abychom to mohli potvrdit bez dalšího.

Journey to the Savage Planet si aktuálně drží průměrné hodnocení okolo 75 %, což není špatné, ale je docela zajímavé, že k tomuto průměru přispěly jak nadšené “devadesátkové” recenze, tak i průměrné verdikty.

Dá se říct, že většina kritiků chválí barevný herní svět, propracovanou architekturu úrovní, poutavý příběh a spoustu příležitostí k prozkoumávání. Body však už tolik nesbírá soubojový systém či trochu chudší grafika.

Někdy možná až příliš barevné akční RPG s motivujícím herním principem po vzoru Metroidvanie a menšími designovými problémy,” píše v recenzi magazín GamePro, který udělil hodnocení 81 %.

Journey to the Savage Planet je hrou s mnoha hezkými myšlenkami, ale ve výsledku je nedokáže patřičně zužitkovat. Je tu hodně zábavy, zejména na začátku, ale postupem času se hra unaví a končí zklamáním,” uvádí magazín IGN s hodnocením 60 %.

Journey to the Savage Planet vychází na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Journey to the Savage Planet – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na