Vychází očekávaná zemědělská simulace Pure Farming 2018. Trailer ukazuje, co dělá z farmy dobrou farmu

Dneškem se na trh dostává očekávaná zemědělská simulace Pure Farming 2018, která konkuruje nesmírně oblíbenému Farming Simulatoru, a dává si záležet na tom, aby nepodcenila žádný podstatný aspekt, který hráči těchto titulů očekávají a oceňují.

O své farmy se tak budete starat v několika zemích na různých kontinentech. Podíváte se nejen do Evropy, ale také do Asie a na obě části amerického kontinentu. Každé místo si pochopitelně žádá své a budete se zde starat o jiné plodiny a odlišná zvířata.

Velký důraz kladli autoři na implementaci moderní zemědělské techniky. Můžete se tak těšit na traktory, kombajny a auta od světových značek, mezi nimiž nechybí ani Zetor.

Pure Farming 2018 vychází na PC, Playstation 4 a Xbox One. Trailer se zabývá tím, co dělá z farmy dobrou farmu.

Pure Farming 2018 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor a hlavní recenzent serveru Gamebro.cz. Jinak vášnivý sběratel starých herních konzolí a her.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Meli
Host
Meli

Jednou jsem hrál nějaký farmsimulator bylo to celkem super zábava do toho okamžiku když jsem měl více stroju,alevšechny sem musel používat jen já nešlo nastavit aby je řídil počítač že bych mu řekl,napsal co má dělat a on by se o dané pole postaral s nějakou určenou technikou a proto jsem přestal hrát a do budoucna to nevidím že bych začal pokud se nezmění nastavení hry s možností volby zapojení počítače.