Vychází oldschoolová válečná akce Battalion 1944. Zatím v předběžném přístupu

Battalion 1944 se v předběžném přístupu na Steamu objeví 1. února v 18:00 našeho času. Standardní cena střílečky je 15 euro, přičemž po krátkou dobu je možné obdržet zaváděcí slevu ve výši 10 %. Za to obdržíte přístup k osmi mapám a několika multiplayerovým módům. Podle autorů by Battalion 1944 měl v předběžném přístupu pobýt přibližně rok, než vyjde hotová hra.

Od 8. února by měl ve hře začít fungovat kompetitivní matchmaking. Hráči mohou být zařazeni do čtyř kategorií (bronzová, stříbrná, zlatá a diamantová) s celkem pěti mezikategoriemi. Kdo úspěšně dokončí 10 partií počítaných do hodnocení, získá patřičnou hodnost, s níž se pak bude utkávat se stejně zkušenými hráči.

Velký důraz na turnaje

Autoři v létě a na podzim tohoto roku plánují Battalion 1944 rozšířit o nové, především větší mapy, a také další herní módy. Stejně tak přibude divácký režim a Clan War systém. Postupně by tak hra měla nabývat obrysů finální verze.

Tvůrci by Battalion 1944 rádi etablovali jako oblíbený titul v e-sportu. Proto chtějí pravidelně pořádat větší a menší turnaje. První z nich proběhne už 3. února pod názvem Blitzkrieg Battle. Je spoluorganizován hráčskou komunitou a přihlásilo se do něj 64 týmů. Turnaj bude živě vysílán na platformě Twitch.

Battalion 1944 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jan
Host
Jan

Hrůza

Funboy
Host
Funboy

HNED KUPUJU! vlastně ne, nevidím jedinej důvod proč, další sračka kde se bojí ukázat i hákáč.