Vychází oldschoolová válečná akce Battalion 1944. Zatím v předběžném přístupu

Battalion 1944 se v předběžném přístupu na Steamu objeví 1. února v 18:00 našeho času. Standardní cena střílečky je 15 euro, přičemž po krátkou dobu je možné obdržet zaváděcí slevu ve výši 10 %. Za to obdržíte přístup k osmi mapám a několika multiplayerovým módům. Podle autorů by Battalion 1944 měl v předběžném přístupu pobýt přibližně rok, než vyjde hotová hra.

Od 8. února by měl ve hře začít fungovat kompetitivní matchmaking. Hráči mohou být zařazeni do čtyř kategorií (bronzová, stříbrná, zlatá a diamantová) s celkem pěti mezikategoriemi. Kdo úspěšně dokončí 10 partií počítaných do hodnocení, získá patřičnou hodnost, s níž se pak bude utkávat se stejně zkušenými hráči.

Velký důraz na turnaje

Autoři v létě a na podzim tohoto roku plánují Battalion 1944 rozšířit o nové, především větší mapy, a také další herní módy. Stejně tak přibude divácký režim a Clan War systém. Postupně by tak hra měla nabývat obrysů finální verze.

Tvůrci by Battalion 1944 rádi etablovali jako oblíbený titul v e-sportu. Proto chtějí pravidelně pořádat větší a menší turnaje. První z nich proběhne už 3. února pod názvem Blitzkrieg Battle. Je spoluorganizován hráčskou komunitou a přihlásilo se do něj 64 týmů. Turnaj bude živě vysílán na platformě Twitch.

Mohlo by vás zajímat

Battalion 1944 – trailer

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 0 Průměr: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

2 Komentáře zapnuto "Vychází oldschoolová válečná akce Battalion 1944. Zatím v předběžném přístupu"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jan
Host

Hrůza

Funboy
Host

HNED KUPUJU! vlastně ne, nevidím jedinej důvod proč, další sračka kde se bojí ukázat i hákáč.

TOPlist