Vychází Tennis World Tour. Bude to po letech konečně dobrá simulace bílého sportu?

Pokud se rádi honíte za tenisovým míčkem také ve virtuální podobě, bude pro vás jistě zajímavé vydání Tennis World Tour, což je velmi ambiciózní tenisová hra od vydavatele Bigben Interactive.

Za vývojářským studiem Breakpoint stojí Pierre André, který v minulosti produkoval Top Spin 4. Ten je považován za jednu z nejpovedenějších tenisových simulací. V Tennis World Tour proto mnozí vidí duchovního nástupce této série. Autoři slibovali autentický zážitek ze hry, stejně jako spoustu výzev v rámci náročných zápasů. Těšit se můžete na vícero herních stylů a strategickou přípravu.

Tennis World Tour nabídne celkem třicítku licencovaných profesionálů včetně takových jmen jako Roger Federer, Gaël Monfils, Angelique Kerber a Garbiñe Muguruz.

Tennis World Tour je aktuálně k mání pro Playstation 4 a Xbox One. PC verze vyjde 12. června 2018. Recenzi přineseme v příštích dnech.

Tennis World Tour – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Janek
Host
Janek

Je to strašný průser… Člověk čeká 7 let na pořádný tenis (od doby TOP SPIN 4 na PS3) a pak dostane tohle. Stačí se podívat na hodnocení na FB a komentáře uživatelů, všichni jsou totálně nasraní…