Vychází úchylný Pathologic 2. První recenze jsou překvapivě nadšené

Kdo by si dnes vzpomněl na dosti ujetou a úchylnou akční adventuru Pathologic z roku 2005? Tehdy šlo téměř o umělecký výtvor tradiční ruské vývojářské školy, která se vždy poněkud vymykala západní herní produkci. Ačkoliv se zdálo, že musí jít o propadák, své fanoušky si hra překvapivě našla.

Vývojářské studio Ice-Pick Lodge se tak rozhodlo zkusit štěstí podruhé a právě v těchto dnech vydává Pathologic 2, které má na první pohled výrazně vyšší produkční kvality než první díl, byť pochopitelně první ligu stále nehraje. Mnohem více sází na to, že je jiný než drtivá většina současné herní produkce. Objevíte se ve světě, který zasáhla smrtící rána a na vás je vyléčit co možná nejvíce lidí.

První hráčská hodnocení na Steamu jsou překvapivě kladná a Pathologic 2 si zde aktuálně drží hodnocení 89 %. Pravdou je, že většina recenzí je ruskojazyčných, ale i podle prvních odborných ohlasů se zdá, že nejde o žádný propadák. Podívat se můžete také na launch trailer.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 1.3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na