Kdy vyjde očekávaný Cyberpunk 2077 od autorů Zaklínače?

Málokterou hru ve vývoji obestírá takové tajemství jako Cyberpunk 2077. Kromě řady náznaků a spekulací se jistě ví akorát to, že půjde o obrovskou a propracovanou hru, která by v obou ohledech měla předčit i Zaklínače 3, kterého mnozí považují za nejlepší RPG vůbec.

Mírná nervozita však mezi hráči panuje ohledně data vydání Cyberpunku 2077. To je totiž stále ve hvězdách, a to i několik let po oznámení hry. Přeci jen trochu více světla do celé věci vnesl jeden ze zakladatelů společnosti CD Projekt RED – Adam Kiciński. Ten totiž prozradil, že už příští rok by tvůrci chtěli oznámit termín, kdy hra vyjde.

Vývoj pokračuje podle plánu

Pokud tak opravdu učiní, bude termín vydání směřovat pravděpodobně na rok 2019, aby nebyl příliš vzdálený. Pak samozřejmě bude záležet na tom, zda se všechny práce podaří dokončit v termínu a nedojde k nějakým odkladům. Podle Kicińského ale vývoj pokračuje velmi dobře a několikasetčlenný vývojářský tým se drží plánu.

Všechny dostupné informace i pravděpodobné spekulace jsme shrnuli do článku.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Levitující Veverka
Host
Levitující Veverka

Však datum nebo spíše rok vydání je už v názvu hry.