Vyjde Red Dead Redemption 2 také na PC? Aplikace potvrzuje, že ano

Vývojářské studio Rockstar Games tak trochu zklamalo všechny majitele počítačů, kteří se těšili na westernový hit Red Dead Redemption II. Ten se ukázal býti pravděpodobnou hrou roku, ale na PC navzdory nejrůznějším nadějím nakonec nevyšel. Stále ale existují šance, že tvůrci po čase vytvoří port, tak jako v případě GTA 5. Na druhé straně, první díl RDR se na PC neobjevil nikdy.

Ale vzhledem k tomu, jak moc úspěšné GTA 5 nakonec na počítačích bylo (a stále je), jsou šance na to, že vznikne PC verze Red Dead Redemption 2 poměrně značné. Navíc to potvrzují zmínky v aplikaci Companion App, která je šikovným doplňkem všech hráčů RDR 2.

Objevují se zde parametry jako “PARAM_companionAutoConnectIpPC”, “CommandIsPcVersion(void) 000000000166A12C” und “PARAM_Oculus”. Kromě toho jsou zde k nalezení různá grafická nastavení typická pro PC.

Zatím si každopádně musíme vystačit s Red Dead Redemption II pro Xbox One a Playstation 4. Počítačová verze podle našich odhadů vyjde nejdříve za rok.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na