Výkonná akční kamera za pár stovek. Využijte 57% slevu

V posledních letech se citelně rozmohl trend natáčení všech možných zážitků, a to i těch nejadrenalinovějších. Donedávna k tomu však byly zapotřebí poměrně drahé kamery, například od společností GoPro nebo Sony. To už ale neplatí a zážitky ve skvělé kvalitě můžete zachytit na zařízení, která nestojí více než pár stokorun. 

Aktuálně je v nabídce internetového obchodu Cafago atraktivní akční kamera za 659 Kč. Nejde přitom o žádné ořezávátko. Kromě kompaktních rozměrů, které jsou v této kategorie nutností, nabízí také špičkové 4K rozlišení, jež zajistí, že můžete natáčet v té nejlepší kvalitě. Součástí je také dvoupalcový displej v reálném čase, jenž umožní náhled na vaše záběr a širokou plejádu nastavení. Díky LED diodě snadno zjistíte mód kamery, stejně jako stav baterie.

Akční kamera poskytuje vodotěsnost až do 30 metrů hloubky a je odolná také vůči prachu a špíně, takže se hodí pro nasazení i v extrémních sportech. Tomu napomáhá i bohaté vybavení, které najdete v balení. Kromě nabíječky jde také o dálkové ovládání, bandáže, stojánek na kolo nebo různé ochranné prvky.

Na obrázku je kromě akční kamery vidět také veškeré vybavení, které k ní obdržíte v ceně.

Pakliže chcete vyzkoušet, jaké to je mít záběry ze všech možných situací, tato akční kamera se jeví jako vhodná volba. Nabízí vše potřebné a díky aktuální 63% slevě nestojí mnoho. Raději si ale pospěšte, počet kusů je omezen.

Tip na článek:  Fitness náramek Honor za 550 Kč se slevovým kódem

Nákupu v internetovém obchodě Cafago se nemusíte obávat. Patří mezi nejspolehlivější dodavatele z Číny a poskytuje garance v případě, že nebudete se zbožím spokojeni. V případě tohoto produktu nebudete hradit ani clo.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na