Fitness náramek Honor za 550 Kč se slevovým kódem

Zatímco české e-shopy stále prodávají chytré hodinky a náramky za poměrně vysoké částky, v internetovém obchodě Cafago můžete nyní pořídit skvělý kousek za mimořádně nízkou cenu. Jde o Honor Band 5, který zvládá všechny funkce, jež by takové zařízení mělo mít.

Plně dotykový displej s tlačítkem pro skok do hlavní nabídky zajistí pohodlné ovládání funkcí jako je monitoring srdečního tepu, sledování spánku, případně upozornění na hovory a zprávy na propojeném chytrém telefonu.

Honor Band 5 se hodí na celou řadu sportů, přičemž si poradí například i s plaváním, kdy rozezná jednotlivá tempa a dokáže tak tento sport efektivně měřit. Milovníci focení ocení také možnost propojení s telefonem za účelem pořízení selfie.

Tip na článek:  Kvalitní dron SG106 za méně než polovinu ceny. S kódem za 980 Kč

Honor je dceřinou značkou společnosti Huawei a využívá tak nejmodernějších technologií tohoto průkopníka na poli chytrých zařízení. Vybrat si můžete z několika barev náramku.

Standardní cena Honor Band 5 je 42,99 dolarů. Hodinky jsou přitom nyní v akci za 29,66 dolarů. Ale tím to nekončí! Díky našemu slevovému kódu L152P je můžete mít za 24,99 dolarů. Získáte tak náramek za bezkonkurenční cenu, v přepočtu 550 Kč. Slevový kód stačí zadat při objednávce.

Cafago je osvědčeným internetovým obchodem, který poskytuje záruku i možnost výměny zboží, pokud by došlo poškozené.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na