Kvalitní dron SG106 za méně než polovinu ceny. S kódem za 980 Kč

Pakliže vás láká svět dronů a zatím jste do něj příliš nepronikli, dost možná vás osloví dron SG106. Jde o velmi kvalitní koptéru na dálkové ovládání, která je určená především pro začátečníky.

To však v žádném případě neznamená, že by byla ošizená. Nabízí špičkové technologie jako je 4K kamera, stejně jako Wi-Fi FPV transmitor, který umožňuje FPV zážitek v reálném čase.

Dron SG106 se může pochlubit také mnoha inteligentními funkcemi, které usnadňují ovládání stroje. Jde například o snadný vzlet a přistání na jedno tlačítko, stejně jako okamžitý návrat. Nechybí ani 3D flip, zrychlení a gyroskopický senzor. Dron můžete pohodlně ovládat prostřednictvím přiloženého ovladače, případně chytrým telefonem.

A teď to nejlepší. Cena. Ta je v případě dronu SG106 skutečně lidová. V obchodě Cafago aktuálně probíhá 45% sleva, kterou pro vás navíc podpoříme speciálním slevovým kódem, díky kterému se cena dostane až na 42,24 dolaru, tedy méně než 1000 Kč. Stačí zadat slevový kód L1653R. Je však časově omezený, takže byste s nákupem neměli otálet. Úspora je skutečně značná, protože standardní cena dronu přesahuje 2300 Kč.

Cafago pochopitelně nabízí záruku a garanci spokojenosti, takže vám v případě nespokojenosti zboží vymění.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na