Vyšla skvěle hodnocená tahová strategie Wartile. Podívejte se na trailer

Německé vývojářské studio Deck13 vydalo hotovou verzi svého titulu Wartile, který popisuje jako kombinaci deskové hry a tahové strategie. Tento princip autoři představují také v nově vypuštěném traileru, který doprovází přechod hry z předčasného přístupu do finální podoby.

Hra svým grafickým pojetím skutečně připomíná deskovou hru, ve které sbíráte figurky pro bitvu a odemykáte si nové. Můžete je vylepšovat zbraněmi a výzbrojí, ale také nechat získávat zkušenosti přímo v boji, čímž se z nich stanou ostřílenější válečníci. Je třeba si také zpřístupnit jedinečné schopnosti postaviček, které budete v některých misích nutně potřebovat.

Zpětná vazba hráčů v rámci předběžného přístupu vedla mimo jiné k tomu, že autoři Wartile kompletně přepracovali uživatelské rozhraní hry, aby poskytovalo lepší uživatelský zážitek. Kromě toho byl do hry přidán příběh, díky kterému se hráči budou moct do světa Wartile více ponořit.

V rámci zaváděcí akci si můžete Wartile koupit na Steamu s 25% slevou, aby cesta do Valhally byla příjemnější. Hra na Steamu mimochodem sklidila velmi slušné ohlasy a momentálně se její hodnocení pohybuje na vynikajících 9/10.

Wartile – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na