Vyšlo Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered. Zatím pouze pro Playstation 4

Foto: Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

Četné úniky informací se potvrdily. Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered je skutečně realitou a navíc vychází okamžitě. Tedy nejprve pouze pro herní konzoli Playstation 4.

Remasterovaná verze Call of Duty: Modern Warfare 2 přináší příběhovou kampaň ve vysokých rozlišeních až do 4K a s podporou technologie HDR. Vylepšení doznaly textury a detaily, stejně jako animace a zvuky.

Kampaň Modern Warfare 2 byla jednoduše neskutečná. Příběh v nás zanechal hluboký dojem. Tahle kampaň byla něco zvláštního a my bychom rádi studiu Infinity Ward poděkovali za grandiózní herní zážitek,” uvedl Thomas Wilson, šéf studia Beenox, které je za remasterovanou verzi zodpovědné. “Pro náš tým bylo srdeční záležitostí tuto kampaň přepracovat pro novou generaci hráčů. Chtěli jsme zajistit, aby emoce a energie příběhu zůstaly zachovány a byly reprodukovány ve vysokém rozlišení a s co nejlepší zvukovou kvalitou.

Dodejme, že obsahem remasteru je pouze kampaň, nikoliv multiplayer, který v případě her ze série Call of Duty většinou tvoří důležitější část.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered je dostupné prostřednictvím Playstation Network. Započal už také předprodej verzí pro PC a Xbox One. Ty vyjdou 30. dubna.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na