Vyšlo Zombie Army 4: Dead War. Frenetická akce sklízí nadprůměrná hodnocení

Vývojářské studio Rebellion Developments se rozhodlo plně osamostatnit svou značku Zombie Army, která původně vycházela coby dodatečný obsah pro oblíbenou sérii Sniper Elite. Přestože se zdá, že jde o čtvrtý díl v sérii, je třeba říct, že ty první tři neměly podobu samostatných titulů a následně byly vydány ve formě Zombie Army Trilogy.

Zombie Army 4: Dead War je tak prvním plnohodnotným zástupcem odštěpené série a my jsme byli docela zvědaví, jak se mu povede ve světových recenzích. Ty nakonec vyznívají pro hru spíše pozitivně, když se průměrné hodnocení na serveru Metacritic aktuálně zastavilo na hodnotě 71 %. Většina recenzí se shoduje v tom, že Zombie Army 4 poskytuje skvělý zážitek z frenetické akce a zpětné vazby zbraní. Ale vzhledem k tomu, že si hra na nic zvláštního nehraje, je to asi tak všechno, co od ní můžete čekat.

Zombie Army 4: Dead War je solidní řemeslnou zombie střílečkou. Je zábavné ji hrát a zaujme kooperativním zážitkem, kdy můžete Hitlerovy legie potírat spolu s přáteli. Tím to začíná a také končí. Pokud hledáte něco více, nenajdete to,” shrnuje recenze magazínu WorthPlaying.

Zombie Army 4: Dead War je od 4. února k dispozici na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na