Vývojářské studio Bungie má vystaráno. Na další hru, která nebude pokračováním Destiny, získalo 100 milionů dolarů

Vývojářské studio Bungie se do budoucna nechce soustředit pouze na oblíbenou akční sérii Destiny. Tvůrci už nějaký ten pátek pracují na titulu, který nemá s touto MMO střílečkou nic společného. Firma nyní našla velmi zajímavý zdroj financování. Čínská společnost NetEase na vývoj hry poskytla 100 milionů dolarů, tedy přes dvě miliardy korun.

Máme radost, že můžeme oznámit nově uzavřené partnerství s NetEase, které nám umožní objevovat nové směry. S jejich pomocí a know-how budeme moct budovat nové světy a zvát do nich hráče,” stojí v prohlášení Bungie. To zároveň ujišťuje, že pro hráče Destiny se nic nemění. “Destiny je zážitkem, který bude růst mnoho dalších let.

Ve spolupráci se společností Activision bude Bungie pokračovat v opečovávání hráčské komunity Destiny. Do budoucna mají se značkou Destiny “vzrušující plány”. Brzy bychom se měli dozvědět více, možná už na E3.

NetEase je jednou z největších herních společností v Číně a v Říši středu se stará o distribuci a provoz řady západních titulů včetně Minecraftu a většiny her od Blizzardu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na