War Thunder rozšiřují bojové vrtulníky. Podívejte se na trailer

Společnost Gaijin Entertainment oznámila přílet bitevních vrtulníků do své bitevní MMO War Thunder v aktualizaci 1.81 s podtitulem „The Valkyries”. Hráči budou moci skočit do helikoptér z období korejské a studené války. První národy, které dostanou vrtulníky k dispozici budou Spojené státy a Sovětský svaz – další národy budou následovat později.

Ve War Thunderu budou mít vrtulníky vlastní tech. strom. Pro zpřístupnění stačí být majitelem alespoň jednoho tanku nebo letadla 5. úrovně daného národa. Aktualizace „The Valkyries“ bude obsahovat několik helikoptér 5. a 6. úrovně USA a SSSR, u nichž si hráči budou moci vybrat ze široké škály autentických zbraňových konfigurací, namátkou fixní a otočné rotační kanóny a kulomety, granátomety, kanónové a raketové kontejnery, neřízené střely různých ráží, bomby a dokonce i protitankové řízené střely.

Zpočátku půjdou vrtulníky použít v kombinovaných bitvách ve všech herních módech. Se svou schopností vznášet se jednom místě a letu v nízkých výškách při slušné rychlosti 200 – 300 km/h, excelují helikoptéry zejména v protipozemních úlohách. To z nich ale dělá poměrně snadné cíle pro protivníky na zemi i ve vzduchu. Piloti vrtulníků tak musí využívat obratnosti svých strojů i okolní terén, aby mohli nepozorovaně lovit bojová vozidla a dělat ze sebe co nejmenší cíl pro nepřátelskou palbu. V budoucích aktualizacích se možná objeví dedikovaný herní mód „vrtulníky vs. vrtulníky” a existuje také možnost, že se objeví v klasických leteckých bitvách.

Hráči budou mít k dispozici několik módů ovládání, a to v závislosti na vybrané „obtížnosti”. Pomocí „Míření myší”, což je výchozí ovládání ve Zjednodušeném módu je mnoho zásahů do řízení prováděno automaticky, díky čemuž lze vrtulník ovládat jednoduše jen pomocí klávesnice a myši. Nadšenci mohou zkusit „Plné ovládání”, které klade celou pilotáž vrtulníku na bedra pilota.

Přístup do uzavřeného testování vrtulníků začne s vydáním aktualizace 1.81 „The Valkyries“. Hráči se do něj mohou zapojit buďto plněním speciálních úkolů ve hře, nebo předobjednáním jednoho z balíčků s vrtulníkem v herním obchodě.

War Thunder – trailer s bojovými vrtulníky

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
tdc
Host
tdc

konečně konečně