War Thunder slaví šesté výročí. Rozdává lodě a nabízí možnost odemknout vzácný tank

Gaijin Entertainment zve všechny fanoušky War Thunderu k oslavám šestých narozenin své bojové hry s vozidly. Na hráče čeká ve hře několik speciálů a eventů. Kromě toho také slevy až 50% v herním obchodě, boostery a emblémy zdarma, k tomu sovětská prémiová loď Ya-5M zdarma a speciální turnaje, jejichž hlavními cenami jsou vzácný německý tank E-100 a proudová stíhačka He 162.

Během pouhých šesti let vyrostl War Thunder z leteckého simulátoru do masivní hry s bitevními stroji, která obsahuje největší hratelný arzenál vozidel v historii – hráči mají k dispozici více než tisícovku různých tanků, letadel, vrtulníků a plavidel a to od 30. let až po léta 90. Speciály k šestému výročí jsou perfektní příležitostí pro fanoušky, kteří by si chtěli rozšířit svou sestavu strojů ještě o něco více, existuje šance na odemknutí jedněch z nejvzácnějších strojů ve hře.

Od 1. listopadu do 5. listopadu mohou všichni hráči, kteří dosáhnou pěti vítězství v nedávno uvedených námořních bitvách získat permanentní přístup k exkluzivnímu sovětskému dělovému člunu Ya-5M. Účast v jen jediné bitvě přinese hráčům exkluzivní dekorativní emblém “6 let War Thunderu”.

Ve speciálních turnajích mohou hráči získat kupón na jedny z nejvzácnějších strojů ve hře: super-těžký tank E-100 a proudovou stíhačku He 162 A-1. Kompetitivní soupeření je k dispozici ve všech herních módech a mohou se ho zúčastnit jak sólisté, tak i skupiny. Boj to bude lítý, ale ceny tomu odpovídají, protože tyto stroje nelze ve War Thunderu získat žádným jiným způsobem. Vítězové budou moci kupón na odemknutí stroje buďto sami použít, nebo ho na Gaijin Tržišti prodat jinému hráči. S ohledem na jejich raritu to bude velmi žádané zboží!Výroční oslavy War Thunderu budou pokračovat až do 10. listopadu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na