Sony prodává reklamní leták Playstation za 99 korun. A to se vyplatí!

Po roce se ve vybraných trafikách a herních obchodech opět objevil takzvaný Playstation Magazín. Budí zdání standardního časopisu o hrách pro Playstation, jedná se však o prostou reklamní snůšku propagující stejnojmennou konzoli a hry či služby s ní spojené.

Na tom by nebylo zase nic tak zvláštního, ostatně podobné reklamní materiály se na západ od našich hranic objevují běžně. Jsou však také běžně rozdávány zcela zdarma. V České republice se však společnost Sony rozhodla na svém letáku ještě vydělat a prodává ho za 99 Kč. Jde tedy o další z pokusů oblíbené řady “Co Češi ještě vydrží?”.

Playstation Magazín zaštítila a z větší části vytvořila známá námezdní síla Mikoláš Tuček, stejně jako první číslo, které vyšlo loni před Vánoci. Najdete v něm spoustu superlativů o hrách pro Playstation jako je Marvel’s Spider-Man nebo technologii Playstation VR.

Tento Playstation Magazín nelze zaměňovat s Oficiálním Playstation Magazínem, který v našich končinách kdysi vycházel a byl nezávislým periodikem.

Obálka zpoplatněného reklamního letáku Playstation Magazín.

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na
TOPlist