Sony prodává reklamní leták Playstation za 99 korun. A to se vyplatí!

Po roce se ve vybraných trafikách a herních obchodech opět objevil takzvaný Playstation Magazín. Budí zdání standardního časopisu o hrách pro Playstation, jedná se však o prostou reklamní snůšku propagující stejnojmennou konzoli a hry či služby s ní spojené.

Na tom by nebylo zase nic tak zvláštního, ostatně podobné reklamní materiály se na západ od našich hranic objevují běžně. Jsou však také běžně rozdávány zcela zdarma. V České republice se však společnost Sony rozhodla na svém letáku ještě vydělat a prodává ho za 99 Kč. Jde tedy o další z pokusů oblíbené řady “Co Češi ještě vydrží?”.

Playstation Magazín zaštítila a z větší části vytvořila známá námezdní síla Mikoláš Tuček, stejně jako první číslo, které vyšlo loni před Vánoci. Najdete v něm spoustu superlativů o hrách pro Playstation jako je Marvel’s Spider-Man nebo technologii Playstation VR.

Tento Playstation Magazín nelze zaměňovat s Oficiálním Playstation Magazínem, který v našich končinách kdysi vycházel a byl nezávislým periodikem.

Obálka zpoplatněného reklamního letáku Playstation Magazín.
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Robert Klíma
Host
Robert Klíma

Přesně to je shit